USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Arraial do Cabo Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Arraial do Cabo Casa da Margarida em Arraial do Cabo Arraial do Cabo Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa

Foglalás
2026-09-22
2026-09-23

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

36

Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa

 Wifi

Wi-Fi

 Privát strand

Strand hozzáférés

 Háziállat nem engedélyezett

Az akár 6 vendég fogadására alkalmas Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa kényelmes elhelyezkedést kínál 650 m-re olyan sportlátványosságoktól, mint a Hermenegildo Barcellos Stadion.

A szálláshelytől csak pár lépésre található látnivalók közé tartozik a Praia dos Anjos-part, a Cova Square pedig hozzávetőlegesen 5 perc sétára van. Az Oceanográfiai Múzeum mindössze 550 méter távolságra helyezkedik el. A közelben található egyéb látnivalók közé tartozik a csak 6 percnyi sétára található dos Anjos Beach Pier is.

A nyaraló magába foglal egy fürdőszobát zuhanyzóval.

Az Arraial do Cabo városi szállás biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, valamint kültéri étkezőhellyel várja a vendégeket. Az ételek elkészítéséhez kávé/tea készítőt, hűtőt és sütőt is igénybe vehet. Brazil ételeket kínálva, a Pimenta Rosa Gastronomia mindössze 150 méter távolságra található. A 3 hálószobás Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa 15 perc autózás Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőterére.

  • Helyi látnivalók
  • SeaQuest Sub
    300 m
  • Igreja Adventista de Arraial do Cabo
    250 m
  • Castelo Branco tér
    250 m
  • Megváltó Miasszonyunk-templom
    350 m
  • Hermenegildo Barcellos Stadion
    250 m
  • Tortuga Tur
    150 m
  • Assembleia de Deus
    250 m
  • Don Juan Tour
    350 m
  • Passeio de Barco em Arraial do Cabo RJ Tubarao Rio
    200 m
  • Centro Comercial do Cabo
    350 m
  • Repülőterek
  • Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    11 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • Háziállat nem engedélyezett

Étkezés és italfogyasztás

  • Kültéri étkezősarok

Tevékenységek és relaxáció

  • Strand hozzáférés
  • Kert
  • Grillezési lehetőség

Szoba felszereltsége

  • Ülősarok
  • Tea és kávéfőző
  • Étkezőasztal
  • Mosógép
  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 14:00-20:00 között
Kijelentkezés: 12:00 óráig

Gyakran Ismételt Kérdések

  • Milyen népszerű látnivalók vannak a Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa közelében?

    A Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa területéhez legközelebbi nevezetességek a Cova Square (nagyjából 100 méterre az ingatlantól), a dos Anjos Beach Pier pedig 500 méterre van.
  • A Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?

    A Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa autóval 15 percre van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől.
  • A Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa Wi-Fi-t kínál.
  • Mekkora a szálláshely befogadóképessége?

    A szálláshely akár 6 fő befogadására is alkalmas.
  • A nyaraló kínál konyhai felszereltséget?

    Ez a nyaraló kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-22
2026-09-23

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Casa Da Margarida Em Arraial Do Cabo Villa, Brazília

51 Avenida Governador Leonel De Moura Brizola, Arraial do Cabo, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved